Apie projektą

Projektas Babes.lt tai vieta, kurioje siekiame surinkti pačias dailiausias, pačias populiariausias ir pačias žinomiausias merginas į vieną vietą. Tai vieta, kurioje galėsite pasižiūrėti, kas šiandien yra populiariausios tarp interneto naršytojų, kurios merginos augina savo populiarumą arba galėsite pamatyti kaip atrodo televizijos, muzikos žvaigždės, sportininkės ir aktorės tuomet, kuomet jos nedirba savo tiesioginio darbo.

Merginų profilius į savo projektą atrenkame visiškai pagal subjektyvius projekto kriterijus. Tai reiškia, kad nepakanka vien turėti daug sekėjų, nepakanka būt vien žinomai tam, kad būti įdomiai savo lankytojams. Nors mes it koks „Google“ savo algoritmų atskleisti ir negalime ir nenorime, tačiau galime pasakyti tik tiek, kad svarbiausi kriterijai yra tai, kokias nuotraukas merginos deda į savo Instagramą. Geriausias būdas nepakliūti čia arba būti išimtai iš sąrašų – dėti buitines, šeimynines ar gyvūnų nuotraukas, nes mums ir lankytojams nėra aktualūs kulinariniai merginų įgūdžiai ar jų gyvūnai. Mums įdomios jos pačios.

Atkreipiame dėmesį, kad tai kaip atrodo ir yra rodomos merginos – priklauso tik nuo jų pačių. Mes tik atvaizduojame kito tinklo paskyros informaciją, kitaip tariant – mes nuotraukų nesaugome, nekaupiame ir nenaudojame – jos yra merginų ir socialinio tinklo „Instagram“ nuosavybė.

Linkime malonaus naršymo ir pažinties su pačiomis karščiausiomis Lietuvos merginomis. Jeigu pastebėtumete klaidų, neatitikimų ar manote, kad ką nors praleidome (pavyzdžiui išties karštai atrodančią kylančią žvaigždę – parašykit mums).